ikona doprava zdarma Využi zľavový kód tatino20 a získaj zľavu 20% Hneď nakupovať
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€

O nás

Predávajúcim a prevádzkovateľom webu je spoločnosť Frape catering s.r.o., ktorá je zároveň aj jediným oficiálnym distribútorom značky športovej výživy PROM-IN pre Slovenskú republiku

Značka PROM-IN nadväzuje na 40-ročnú tradíciu výroby potravinových doplnkov a športovej výživy.

Vieme, že zdravá strava je kľúčom k lepšiemu životu a zároveň vnímame, že mnoho ľudí sa v oblasti zdravého stravovania a často mätúcich informácií ťažko orientuje. Preto sa nezaoberáme len výrobou kvalitných doplnkov výživy, ale aj zdravých fitness potravín ako proteínové palacinky a kaše, mandľové maslo, bezlepkové vločky a chlieb, alebo prémiové proteínové tyčinky. Zároveň by sme radi zmenili názor, že to, čo je zdravé, nie je chutné, pretože s nami to naozaj neplatí.

Milujeme to, čo robíme a snažíme sa to robiť najlepšie ako vieme. Dávame do toho 110%, celé naše srdce a zákazníka nepovažujeme za samozrejmosť. Veríme, že úsmev je dôležitý a preto ho chceme šíriť ďalej, vidieť ho, počuť a cítiť ho z vašich tvárí aj na diaľku. Milujeme ten pocit, keď vám môžme zdvihnúť kútiky úst a rozdávať okolo seba radosť drobnosťami. Pretože práve tie drobnosti často potešia najviac a bývajú tým malým “wow” efektom, ktorý dokáže spraviť z obyčajného dňa špeciálny. Komunikácia je základom zdravého vzťahu, čo takisto platí aj pri našich zákazníkoch, preto s nimi úprimne komunikujeme o všetkom, prejavujeme im rešpekt. Ak spravíme chybu, priznáme si to. Ak potrebujete pomôcť, sme tu pre vás.

galéria obrázok
galéria obrázok
galéria obrázok
galéria obrázok

Čo je našim cieľom?

Naším cieľom je pomôcť ľuďom nájsť tú správnu rovnováhu v zdravej výžive, ktorá môže byť naozaj aj chutná. Vieme, že zdravá strava je kľúčom k lepšiemu životu a s našimi produktami Vás bude určite baviť. Týmto chceme zbúrať mýtus, že to, čo je zdravé, nie je chutné, pretože s nami to naozaj neplatí. Samozrejme sme k dispozícii aj s výživovým poradenstvom, ktoré konzultujeme s odborníkmi. Našou prioritou je vaša spokojnosť. Každý týždeň u nás nájdete nové akcie, zabezpečujeme expresné vybavenie, všetky produkty máme skladom, pokiaľ si spravíte objednávku, často ju hneď na druhý deň máte doma.

Kvalitný zákaznícky servis je u nás samozrejmosťou. Snažíme sa zlepšovať každý deň. K tomu je dôležitá aj vaša spätná väzba, preto si každú veľmi vážime a vyhodnocujeme ju naozaj veľmi dôsledne. Svoju prácu máme radi a robíme ju s nadšením. Snažíme sa vám priniesť zdravé formy jedál, ktoré vám budú zároveň aj chutiť a pomáhať vám žiť lepší život.

Za vzrastajúcou obľubou PROM-INu stoja nielen nové receptúry pripravené v spolupráci s renomovanými odborníkmi na športovú výživu, športovými lekármi a osobnými trénermi, ale aj poctivý prístup výrobcu. Základom hodnotného výrobku je kvalitná surovina, preto sa produkty PROM-IN vyrábajú výhradne z preverených a certifikovaných surovín.

Slogan WE BUILD YOUR BODY (Staviame vaše telo) vystihuje našu snahu zabezpečiť rýchlu, zdravú, ale aj veľmi chutnú výživu pre ľudí, ktorí dbajú nato, čo dávajú do svojho tela.

Našim prvoradým cieľom je Vaša spokojnosť nielen s produktami, ale aj službami, ktoré poskytujeme. Preto spolupracujeme len s overenými distribútormi, čím vieme naplniť Vaše očakávania a nároky na kvalitu, ktorú očakávate, čo dokazujú aj naše referencie od zákazníkov.

Hľadajte naše produkty jedine u nás alebo u overených distribútorov, pretože len v tomto prípade môžeme naozaj ručiť za produkty a distribútorov a tým pádom držať vysoký štandard našich produktov a služieb.

Naše produkty si okrem úspešných českých športovcov obľúbili na už aj športovci na Slovensku, či už sú mladší alebo starší, alebo robia akýkoľvek šport alebo aktivitu a ďalší stále pribúdajú. Jedným z našich hlavných cieľov je podporiť mladé talenty pri naštartovaní ich úspešnej kariéry, nech už sa jedná o akýkoľvek druh športu, alebo dokonca umenia.

DISTRIBÚTOR PRE SR JE SPOLOČNOSŤ FRAPE CATERING S.R.O.

Certifikát o výhradnom zastúpení pre Slovensko

V PRÍPADE OSOBNÉHO ODBERU NÁS NÁJDETE V NAŠOM OFFICE TU:

Polyfukčný dom LEONARDO, 1. poschodie

Adresa: Jána Hollého 5, 917 01 Trnava

Tel.: +421 911 410 115

Firma: Frape catering s.r.o.

Zvoniť číslo 203

Upozornenie: Nie je možná platba kartou.

KONTAKTNÉ ÚDAJE:

Tel.:
+421-33-24 200 91
+421-33-24 200 92

Mobil:
+421-902-144 556
+421-911-410 115

E-mail: 
dschmidt@obchod-prom-in.sk
prom-in@frape-catering.sk
mail@frape-catering.sk

Web: www.obchod-prom-in.sk

Názov spoločnosti: Frape catering s.r.o.

Sídlo spoločnosti: Hudobná 9715/7, 91701 Trnava

Office: Jána Hollého 5, 917 00 Trnava

Banka: UniCredit Bank

Číslo účtu: 1054163002/1111

IBAN: SK4511110000001054163002

SWIFT: UNCRSKBX

IČO: 44178450

IČ DPH: SK2022611690

Zapísaný v OR Okresného súdu Trnava, oddiel Sro, vložka 21985/T

testimonial obrázok

Chcem poďakovať firme PROM-IN za perfektnú spoluprácu a ústretovosť vo všetkých ohľadoch. Či už je to komunikácia alebo dodanie tovaru a hlavne ich ochota. A čo sa týka produktov, sú vo veľmi vysokej kvalite. Ja, ako 4-násobný majster sveta v kulturistike s nimi spolupracujem už viac ako 20 rokov a ich produkty, či už je to kaša, tyčinky alebo proteíny sú z môjho pohľadu TOP. Mal som možnosť za 33 rokov mojej kariéry vyskúšať hocičo. A tieto výrobky sú kvalitné, ale hlavne aj chutné! Držím palce firme PROM-IN a verím, že naša spolupráca bude stále na tak profesionálnej úrovni ako doteraz! Ďakujem.

Štefan Orosz
testimonial obrázok

Produkty PROM-IN ponúkajú skutočnú kvalitu, čo je dnes veľmi vzácne, nakoľko trh s doplnkami výživy je neskutočne presýtený a výrobcom sa neštíti voliť podradnejšie suroviny. Som vďačný za túto firmu ktorá ponúka skvelý pomer kvalita/cena.

Štefan Petržala
testimonial obrázok

S firmou PROM-IN na Slovensku som začal spolupracovať až po vlastnej skúsenosti kde som sa pripravoval na MS Juniorov v mens physiqe. Počas celej prípravy som používal mnoho suplementov z tejto značky. Kvalita suplementov je na vysokej úrovni. Po tejto osobnej skúsenosti som tieto suplementy začal objednávať aj svojím klientom. Komunikácia a doba dodania je veľmi rýchla. Veľa ľudí poteší aj darček k objednávke, ktorý si vie vybrať sám. Ak hľadáš kvalitné suplementy určite doporučujem nakupovať v tomto e-shope.

Jaroslav Girgoško
testimonial obrázok

So značkou PROM-IN spolupracujem už niekoľko rokov, predovšetkým pre kvalitu ich produktov a dobrú komunikáciu pri objednaní. S radosťou túto značku odporúčam aj všetkým svojim klientom, ktorý sa chcú zdravo stravovať a cvičiť.

Petra Pompos

Na túto značku som natrafila náhodou cez známeho, odporučil mi ich protein s tým, že sú naozaj kvalitní. No a dva roky iný proteín nepoužívam. O ich tyčinkách a raňajkových kašách ani nehovorím. Čo si vážim najviac na tejto firme je ich komunikácia so zákaznikmi! Nikdy som nemala problém s objednávkou a keď som náhodou aj niečo poplietla a napísala im, vyhoveli mi bez problémov. Vždy odpíšu na správu. Pre mňa sa táto značka stala číslom jeden na trhu nielen produktami, ale aj ich prístupom.

Adriana Bališová

Objednávam pravidelne už asi dva roky výživové doplnky aj pre muža. S produktami sme veľmi spokojní a teda máme ich množstvo odskúšaných. Čo sa týka ľudí v obchode, skladám klobúk. Ich rýchle odpisovanie a dostatočné informácie sú na nezaplatenie. S doručením som taktiež veľmi spokojná. Takže obchod-prom-in.sk každému odporúčam.

Nina Vdovjaková

Odoberajte
naše novinky