ikona doprava zdarma Využi zľavový kód MDD20 a získaj zľavu 20% Hneď nakupovať
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€
transfer Poštovné zadarmo od 80.00€

Výhody registrácie na našom webe

Ceníme si vašu vernosť a preto sme sa rozhodli zvýhodniť všetkých registrovaných zákazníkov. Registráciou na našom webe získate množstvo výhod ako sú špeciálne zákaznické zľavy, vernostný program, aktuálne informácie o novinkách, aktualitách a mnoho ďalších výhod:

  • Každý registrovaný zákazník získa u nás vernostnú zľavu 5% na všetky naše produkty vrátane akciových. Po registrácii a prihlásení sa do vášho konta sa vám ceny automaticky upravia a nemusíte už nič riešiť.
  • Registráciou do newslettra získate od nás a našich odborníkov chutné tipy na zdravé recepty, ktorými si môžte krátiť svoje chvíle a mlsať zdravo.
  • V prípade záujmu a väčšieho odberu môžte dokonca získať ešte lepšie akciové ceny, prípadne vám ponúkame možnosť dohodnúť sa na množstevnej zľave pri väčšom odbere.
  • V prípade potreby získate možnosť poradiť sa s našimi odborníkmi na výživu prípadne na tréningy.
  • Len registrovaní zákazníci majú možnosť stať sa PROM-INentnými zákazníkmi. To znamená ešte lepšie podmienky, ešte väčšie zľavy, viac darčekov, špeciálny zákaznícky servis a pod. Pridajte sa do našej skupiny PROM-INentných zákazníkov a užívajte si super výhody a ušetrite, keďže tu môžte nájsť zľavy až do 20% na všetky naše produkty.
    Viac o PROM-INentných zákazníkoch sa môžte dozvedieť TU.

Odoberajte
naše novinky